Stor spabadshelg - PoolKungen
  • Experter på pool
  • Bäst kvalitet på pool, spa & kemi
  • Snabba leveranser

Varukorg

Produkter
Antal
à-pris
Total kostnad
Totalt 0 SEK
Gå till kassan Visa varukorg

Den 12-14 mars har vi kampanj på spabad och tillbehör i alla våra butiker. Kom förbi och provsitt våra spabad och ställ alla frågor du har till våra poolexperter.

Våra butiker

Välkommen att besöka någon av våra 5 butiker! Möt någon av våra poolexperter och titta på våra olika modeller av spabad.

Hitta butik

Familjen Milton köper spabad

Läs vår intervju med familjen Milton. Hur valde dom sitt spabad, finns det något speciellt att tänka på?

Läs mer här

Sundance Spas

Spabad från Sundance är perfekt utformade för vårt skandinaviska klimat och håller kvalitet i världsklass!

Läs mer & se priser

Patenterade jets

När du sjunker ner i ett spabad från Sundance Spas får du uppleva en massage som på ett perfekt sätt kombinerar värme med en viktlös känsla.

Läs mer

Vi hjälper dig på plats

Alexander Sjögren

Poolexpert, Halmstad

+4635 777 92 91
alexander.sjogren@poolkungen.se

Andreas Jonsson

Poolexpert, Stockholm

+46 10 205 11 06
andreas.jonsson@poolkungen.se

David Pärsson

Poolexpert, Malmö

+464 012 28 38
david.parsson@poolkungen.se

Johan Blomqvist

Poolexpert, Stockholm

+46 10 205 11 07
johan.blomqvist@poolkungen.se

Jonas Bjurström

Poolexpert, Göteborg

+4631 789 50 06
jonas.bjurstrom@poolkungen.se

Lasse Hallberg

Lasse Hallberg

Poolexpert, Göteborg

+4631 789 50 05
lasse.hallberg@poolkungen.se

Luciano Monti Valdés

Poolexpert, Stockholm

+468 18 06 94
luciano.montivaldes@poolkungen.se

Magnus Robertsson

Poolexpert, Göteborg

+4631 789 50 92
magnus.robertsson@poolkungen.se

Mattias Pettersson

Poolexpert, Halmstad

+4635 777 92 93
mattias.pettersson@poolkungen.se

Mikael Broström

Poolexpert, Stockholm

+468 17 91 76
mikael.brostrom@poolkungen.se

Mikael Leonardsson

Poolexpert, Malmö

+4610 205 11 17
mikael.leonardsson@poolkungen.se